Steinbauer variklio galios kėlimo moduliai

Steinbauer variklio galios kėlimo moduliai

“Steinbauer Performance“ yra novatoriškas, nuo prekės ženklo nepriklausantis elektroninių komponentų ir papildomų modulių, skirtų šiuolaikiniams dyzeliniams, turbokompresoriniams benzininiams ir elektriniams varikliams, gamintojas ir pasaulinis tiekėjas. Steinbauer projektuoja daugelio automobilių prekių ženklų produktus lengviesiems automobiliams, žemės ūkio technikai, sunkiajai technikai, miškų ūkio mašinoms, sunkvežimiams, pikapams, furgonams, nameliams ant ratų ir elektromobiliams. Turėdami 20 metų patirtį šioje srityje, Steinbauer saugiai optimizuoja galios ir sukimo momento padidėjimą.

90-ųjų viduryje, buvo pradėta gerinti dyzelinių variklių našumą. Norėdami išvengti konkurentų produktų, kurie buvo orientuoti į invazinius variklio tobulinimo metodus, tokius kaip “chip-tuning”, Steinbauer vizija buvo sukurti aukštesnio lygio produktą, kuriame būtų naudojamas pažangus įpurškimo sistemos programavimas, naudojant papildomą elektroninį „plug and play“ principą.

Pradedant keleivinių transporto priemonių produktais, turinčių modernius dyzelinius variklius, sėkmė atėjo sunkiu darbu ir pasiryžimu pasiūlyti aukštos kokybės produktus. Ši paprasta formulė buvo įgyvendinta, o Steinbauer verslas toliau augo ir vystėsi, ir dabar apima plačiausią pažangių papildomų galios modulių programų sąrašą, kurį šiandien galima rasti pasaulinėje rinkoje.

Pasinaudodami papildomų elektroninių technologijų patirtimi, lengvųjų automobilių rinkai taip pat yra gaminami maksimalaus greičio ribotuvo panaikinimo, kabrioleto stogo valdymo ir elektroninės važiuoklės žeminimo moduliai. Steinbauer pagrindinis produktas „PowerModule“ yra gaminamas lengviesiems automobiliams, komerciniams furgonams, sunkiasvoriams sunkvežimiams, žemės ūkio mašinoms, valtims ir motociklams.

Jau daugiau nei 20 metų Steinbauer yra nustatę etaloną savo pramonės šakoje. Steinbauer, kurį palaiko stiprus, profesionalus platintojų ir prekiautojų tinklas, šiuo metu yra paplitęs daugiau nei 30-yje pasaulio šalių.

Šiuo metu mūsų elektroninėje parduotuvėje galima įsigyti tik Tesla modeliams skirtus modulius, tačiau, jei norite patobulinti savo automobilį puikia technologija, nedarančia jokios žalos jūsų automobilio agregatams, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mes jums padėsime įgyvendinti jūsų siekiamybę! Verta paminėti, kad išmontavus šį Steinbauer modulį niekas negalės susekti, kad toks galios didinimo modulis apskritai buvo įdiegtas, nes tai nėra invazinė technologija!

Modulių sąrašą galite peržiūrėti čia.

Parašykite komentarą

Translate »