Apie mus

Performance Fellas – savo srities ekspertų komanda, visuomet tobuliname savo žinias bei plečiame siūlomų prekių asortimentą. Padedame, konsultuojame savo klientus visais su mūsų siūloma produkcija susijusiais klausimais. Visada pasiruošę padėti susidarius nestandartinėms situacijoms, visapusiškai stengiamės surasti efektyviausią sprendimą. Mes visada šalia, kai Jums mūsų reikia.

Mūsų tikslas – pasiūlyti Jums kokybišką produkciją, suteikti visapusišką pagalbą renkantis dalis, kurių Jums reikia ir pasiūlyti geriausią kainą bei aptarnavimą po prekės įsigijimo. Patikimų tiekėjų dėka, galime pasiūlyti daugybę įvairiausių dalių automobilio modifikacijoms, kurios patenkins net ir pačių išrankiausių klientų poreikius. Mes esame itin lankstūs, tad, neradus gamintojo, kurio prekę yra norima įsigyti, mes visuomet esame atviri užmegzti naujus bendradarbiavimo santykius su gamintojais. Siekdami geriausio Jūsų aptarnavimo norime dalintis visomis žiniomis apie prekes, kodėl jos yra vertos dėmesio, savo kainos bei koks yra panaudojimo būdas ir kokios turės įtakos automobiliui. Siekiame skaidrumo, kad įgytume Jūsų pasitikėjimą ir padėtume visada esant bet kokiems klausimams.

Kiekvieną dieną priimame užsakymus ir greitai pristatome norimą produktą. Prekių asortimentas nuolat pildomas, todėl neradus norimos prekės mūsų puslapyje, lauksime užklausos. Prekes galite užsisakyti internetu ir atsiimti Vilniuje arba gauti siuntą į namus visoje Lietuvoje nurodytais terminais. Turėdami klausimų kreipkitės, visuomet į juos atsakysime, o jei neturėsime atsakymo iškart – sužinosime!

Prekių ir paslaugų asortimentas:

– Įvairių gamintojų ratlankiai, tarpinės, varžtai, veržlės bei padangos;
Papildomos kėbulo apdailos bei originalios kėbulo apdailos detalės;
Reguliuojamo aukščio bei standumo amortizatoriai;
Sportinių amortizatorių komplektai;
Žeminančios spyruoklės;
Stabdžių sistemos;
Aušinimo sistemos;
Automobilio vidaus įranga (vairai, sėdynės, indikatoriai ir t.t.);
Priekinių bei galinių žibintų komplektai;
Išmetimo sistemos, jų antgaliai;
Šalto oro paėmimo sistemos;
Sustiprintos važiuoklės, variklio ar transmisijos dalys;
Sportinių sankabų komplektai;
– Akumuliatoriai, eksploataciniai skysčiai, filtrai ir alyva;
– Didelis originalių automobilio detalių pasirinkimas (originalios dalys ar analogai);
– Surenkamos grindys;
– Automobilių remontas ir diagnostika pas mūsų partnerius.

Performance Fellas komanda

Translate »