Maxton Design automobilių kėbulo apdailos

MAXTON DESIGN AUTOMOBILIŲ KĖBULO APDAILOS

Maxton Design – labai plačiai išpopuliarėjęs ir daug gerbėjų turintis gamintojas, siūlantis patobulinti daugumos automobilių kėbulo linijas jų stiliumi. Dauguma apdailų yra gaminamos iš ABS plastiko, o jas montuoti yra itin paprasta. Gamintojas siūlo keletą produktų linijų, kurias apžvelgsime.

Street Plus

„Street Plus“ subtiliai pabrėžia automobilio kėbulo linijas ir suteikia agresyvumo. Apdailoms būdinga tai, kad jos suteikia automobiliui visiškai naują išvaizdą, yra suprojektuotos iki smulkiausių detalių, jos visiškai atitinka kėbulo linijas, išlinkimus ir yra pritaikytos prie buferių, slenksčių, durų, gaubto ir bendros automobilio išvaizdos. Apdailų paviršių galima rinktis iš trijų – tekstūruotas (juodas matinis), blizgančios juodos ir anglies pluošto imitacijos.

Racing

“Racing” kolekcijos įkvėpimo buvo semtąsi iš automobilių lenktynių. Apdailos yra itin patvarios, stabilios ir pritaikytos pagerinti aerodinamikai. Šių apdailų dizainas yra pagrįstas sporto varžybomis. Jų dizainas ne tik labai išraiškingas ir pritaikytas lenktynėms, bet ir suteikia automobiliui unikalios varžybų bei agresyvumo dvasios. Visos apdailos yra matinio juodo paviršiaus, tačiau papildomai galima rinktis raudonos spalvos variacijas pagal Maxton Design siūlymą!

Street Pro

„Street Pro“ unikalus kėbulo linijų subtilumo ir agresyvios lenktynių išvaizdos derinys. Apdailos labai atsparios smūgiams ir įbrėžimams, taip pat oro sąlygoms, UV spinduliuotei ir aukštoms aerodinaminio pasipriešinimo apkrovoms. Subtilios paprastos struktūros derinys su tikro sportinio žvėries charakteriu. Dėl galimybės apdailoms papildomai pridėti sparnus, subtilų automobilio kėbulą galima paversti aukščiausios klasės lenktyniniu bolidu!

Visas apdailas galite įsigyti oficialaus Maxton Design partnerio Lietuvoje elektroninėje parduotuvėje: www.pfellas.lt. Nerasdami prekių savo automobiliui ar dvejodami, kad apdailos jūsų automobiliui bus tikrai tinkamos, visuomet teiraukitės mūsų e.parduotuvėje nurodytais kontaktais.

Parašykite komentarą

Translate »