Automobilio žeminimas – sportiniai amortizatoriai

Sportiniai amortizatoriai

Keičiant spyruokles ir amortizatorius (visose ašyse) ir tuo pačiu metu norint pažeminti automobilį, sportiniai amortizatoriai gali būti viena iš išeičių. Pasirinkus šį pakabos tipą būsite tikri, kad spyruoklės nesugadins amortizatorių dėl padidėjusių apkrovų, nes toks žeminančių spyruoklių ir amortizatorių derinys yra pritaikytas aštresniam automobilio eksploatavimui. Taip pat, nebus jokio pagrindo abejoti dėl saugumo.

Kaina, kokybė ir gamintojai

Performance Fellas siūlo sportinių amortizatorių komplektus, dėl kurių galite teirautis įprastais metodais.

Visai taip kaip ir su žeminančiomis spyruoklėmis, yra didžiulis skirtumas kokios kokybės ir charakteristikų galima tikėtis iš skirtingų gamintojų sportinių amortizatorių. Kokybė, charakteristikos ir kaina – visa tai yra neatsiejama!

Ekonominė klasė

Tarp šioje klasėje save pozicionuojančių gamintojų, vėl sutiksime TA Technix, FK, Jom (ir keletą kitų, žemiausią kainą siūlančių, atstovų). Produkcijos kokybė, kaip įprasta žemiausius gamybos kaštus palaikančių gamintojų rate, nėra aukšta, tačiau kasdieniams pasivažinėjimams (ne lenktynių trasoje) pakankama. Nepaisant minėtų faktų, automobilis atrodys ir važiuos sportiškiau nei su standartiniais amortizatoriais.

  • TA Technix ir kitų panašios kokybės produkciją gaminančių prekės ženklų sportinių amortizatorių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €310

Vidutinė klasė

Šioje klasėje save pozicionuoja tie patys gamintojai kaip ir žeminančių spyruoklių linijoje, tai yra AP, ST, Vogtland. Šių gamintojų sportiniai amortizatoriai yra labai geros kokybės ir garantuoja gerą, komfortišką vairavimą.

Geriausią kokybę ir komfortą vairuojant automobilį, už protingą kainą gali pasiūlyti Vogtland, todėl mes juos ir rekomenduojame.

  • AP sportinių amortizatorių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €335
  • Vogtland sportinių amortizatorių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €400
  • ST sportinių amortizatorių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €485

Aukščiausia klasė

Šioje klasėje save pozicionuoja H&R, Bilstein ir Eibach. Būtina paminėti, kad Bilstein ir Eibach gamina vienus geriausių sportinių amortizatorių pasaulyje, ypač kalbant apie modelį “B12”, kuris yra abiejų, aukščiausio lygio gamintojų, kūrinys.

  • H&R sportinių amortizatorių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €630
  • Bilstein ir Eibach sportinių amortizatorių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €860

Praktiškai visus išvardintus sportinių amortizatorių komplektus galima įsigyti pas mus. Visą pasirinkimą rasite čia.

Translate »