automobilio žeminimas – coiloveriai

Coiloveriai

Norint geriausio sprendimo žeminant automobilį verta pasvarstyti apie coiloverius, kurie, pagal savo charakteristikas, leis patiems, su specialaus rakto pagalba ir be didelių pastangų, reguliuoti pakabos aukštį. Modeliai turintys kietumo reguliavimo galimybę sukurti itin patogiai, o tam, kad pakeisti coiloverio kietumą, užtenka naudotis savais pirštais!

Du coiloverių tipai

 • Reguliuojamo aukščio coiloveriai
 • Reguliuojamo aukščio ir kietumo coiloveriai

Naudojant automobilį kasdieniams pasivažinėjimams, reguliuojamo aukščio coiloveriai yra geresnis pasirinkimas kainos atžvilgiu. Šio tipo coiloverių užtenka norint tiesiog pažeminti savo automobilį ir išlaikyti komfortą.

Reguliuojamo aukščio ir kietumo coiloveriai labiau orientuoti į auto sportą, todėl norint išnaudoti kietumo reguliavimo funkciją tam, kam ji ir yra sukurta, turint sportinio vairavimo įgūdžių bus nesunku.

Coiloverių privalumai

 • Aukštį pagal pageidavimą nustatyti galima pačiam ir tai iš esmės galima padaryti bet kada;
 • Geriausias pasirinkimas dalyvaujant auto sporte.

Kaina, kokybė ir gamintojai

Performance Fellas siūlo coiloverių komplektus, kuriuos galite rasti e-parduotuvėje.

Visai taip kaip ir su žeminančiomis spyruoklėmis ar sportiniais amortizatoriais – yra didžiulis skirtumas kokios kokybės ir charakteristikų galima tikėtis iš skirtingų gamintojų coiloverių. Kokybė, charakteristikos ir kaina – visa tai yra neatsiejama!

Ekonominė klasė

Šioje klasėje vėl pozicionuojami TA Technix, FK, Jom gamintojai ir kaip žinia, vienintelė šių gamintojų stiprybė yra žema kaina. Vairavimo komfortas ar pagerėjęs automobilio manevringumas nėra tai, ko būtų galima tikėtis. Neretai girdime nusiskundimų dėl vairavimo komforto trūkumo naudojant šiuos prekės ženklus. Ženkliai mažiau pirkėjų nusivylimų galima suskaičiuoti, kurie naudoja vidutinės ar aukščiausios klasės techniką.

 • TA Technix coiloverių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €249

Vidutinė klasė

Šioje klasėje pozicionuojami prekės ženklai AP, ST, Vogtland ir Eibach. Kokybė ir komfortas vairuojant automobilį už optimalią kainą – Vogtland, tai mūsų pačių pasūlymas ir rekomendacija.

 • AP coiloverių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €565
 • Vogtland coiloverių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €524
 • ST coiloverių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €795
 • Eibach coiloverių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €1075

Aukščiausia klasė

Aukščiausioje klasėje šiek tiek pokyčių lyginant su žeminančiomis spyruoklėmis ar sportiniais amortizatoriais – Bilstein, H&R ir KW. Šie trys prekės ženklai savo coiloverius gamina kiek kitaip. Bilstein ir H&R gamina vienvamzdžius (monotube) coiloverius, o KW – dvivamzdžius (twin-tube). Kokio tipo coiloverius rinktis labai priklauso nuo paties vairuotojo vairavimo įpročių.

 • H&R coiloverių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €1090
 • Bilstein coiloverių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €1100
 • KW coiloverių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €1130

Monotube ir Twintube konstrukcijos coiloverių skirtumai

Akivaizdžius skirtumus tarp šių dviejų konstrukcijų galite pamatyti žemiau esančiame video:
https://www.youtube.com/watch?v=vrUuESt2Q9I

Translate »