Automobilio žeminimas – žeminančios spyruoklės

Pakabos žeminimo produktų apžvalga

Žeminančios spyruoklės

Geras pasirinkimas įsigyti žeminančias spyruokles, jei norite pažemintį automobilį arba pakeisti jau susidėvėjusias originalias spyruokles. Vienas iš privalumų yra tas, kad jas galima montuoti su standartiniais OEM amortizatoriais.

Susidėvėjus vienai spyruoklei rekomenduotina pakeisti visas esančias ant tos ašies, kurios spyruoklė yra nebetinkama tolimesniam eksploatavimui – taip yra siekiama užtikrinti vienodą kiekvienos ašies automobilio aukštį. Net jei Jums prireiktų pakeisti tik priekinės ar galinės ašies spyruokles, rekomenduotina pasidomėti viso komplekto kaina, kuris dažnu atveju apsimokės labiau nei pirkti tik dvejas spyruokles.

Kaina, kokybė ir gamintojai

Performance Fellas siūlo žeminančias spyruokles, kurias galite rasti e-parduotuvėje.

Yra didžiulis skirtumas kokios kokybės ir charakteristikų galima tikėtis iš skirtingų gamintojų spyruoklių. Kokybė, charakteristikos ir kaina – visa tai yra neatsiejama! Tam, kad priimtumėte geriausią sprendimą, pateikiame skirtingų klasių žeminančių spyruoklių apžvalgas.

Ekonominė klasė

Šioje klasėje save pozicionuoja TA Technix, FK, Jom. Minėti gamintojai savo produkciją gamina iš absoliučiai pigiausio plieno, kuris yra susukamas į spyruoklės formą. Suformuota spyruoklė yra nudažoma naudojant pačius pigiausius, kokius yra įmanoma įsigyti, dažus. Labai svarbu pabrėžti, kad biudžetinę produkciją gaminančios įmonės (paminėtos aukščiau yra tik keleta iš visų esančių rinkoje) pagrindinis siekis yra ne vairavimo komfortas, automobilio valdomumas ar sukibimas, o kuo žemesnė kaina.

  • TA Technix žeminančių spyruoklių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €120

Vidutinė klasė

Šioje klasėje save pozicionuoja AP, ST, Vogtland. Šie prekės ženklai savo produkciją gamina iš labai geros kokybės plieno. Naudojamų dažų kokybė, užtikrinanti optimalią apsaugą nuo korozijos, yra taip pat gera.

Turint omenyje minėtus gamintojus, iš jų produkcijos galima tikėtis vairavimo komforto, aukšto automobilio valdomumo ir sukibimo kelyje. Minėtina tai, jog žeminančios spyruoklės šioje kokybės klasėje suteiks pakankamai aukštą kokybę už prieinamą kainą.

  • AP žeminančių spyruoklių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €150
  • ST žeminančių spyruoklių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €180
  • Vogtland žeminančių spyruoklių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €200

Aukščiausia klasė

Šioje klasėje save pozicionuoja Eibach, H&R. Šie du gamintojai yra lyderiai ne tik Europoje ir Amerikoje, bet ir visame pasaulyje.

Svarbiausias aspektas, kodėl šiuos du gamintojus aptarinėjame šioje klasėje – tai gamybos technologija. Šie gamintojai perdirba plieną taip, kad spyruoklės kaip įmanoma geriau derėtų su automobilio originaliomis charakteristikomis. H&R ir Eibach spyruoklės yra išskirtinai gaminamos iš aukščiausios kokybės plieno bei padengiamos geriausiais antikoroziniais dažais. Vykstant gamybiniam procesui, spyruoklės yra skaidomos į tris sritis, kur kiekviena jų kuriama tam, kad atlaikytų skirtingas slėgio jėgas. Ir būtent todėl H&R ir Eibach spyruoklės suteikia absoliučiai geriausias charakteristikas. Būtent šie du gamintojai yra OEM spyruoklių tiekėjai tokiems automobilių gamintojams kaip Audi, BMW ir Volkswagen.

  • Eibach žeminančių spyruoklių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €240
  • H&R žeminančių spyruoklių komplektą galima įsigyti vidutiniškai už €270

Žeminimo aukštis

Aukštis, kiek spyruoklė žemins automobilį, priklauso nuo kiekvieno gamintojo kuriamos spyruoklės. Populiariausias žeminimo aukštis yra tarp 30-40mm (montuojant spyruoklę ant standartinio OEM amortizatoriaus), nes šiame diapazone yra pasiekiamas efektyviausias spyruoklės veikimo rezultatas. Jei gamintojas nurodo, kad spyruoklės žemina 40mm, tačiau jos bus montuojamos, kaip pavyzdžiui, ant vieno iš Audi S-line modelių, kurio gamyklinė važiuoklė yra jau pažeminta 15-20mm, tai spyruoklės realiai pažemins automobilį 20-25mm.

Ekstremalus žeminimo aukštis

Norint pažeminti automobilį daugiau nei 40mm, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad esant tokiam žeminimui standartiniai amortizatoriai gaus kur kas didesnes apkrovas, kas iš esmės padidins riziką, jog amortizatoriai suges greičiau. Daugiau nei 40mm žeminimas turėtų būti daromas naudojant sportinius amortizatorius arba coiloverius, o ne spyruokles.

Translate »