Pipercross oro filtrai

PIPERCROSS oro filtrai

pipercross filtrai filters

Didžiosios Britanijos gamintojas, jau beveik 30 metų gaminantis aukštos kokybės filtrus.

Pipercross oro filtrų asortimentas vienas plačiausių, nuo filtrų skirtų sportui iki filtrų montuojamų į originalią vietą. Mes parduodame tiek oro filtro elementus (montuojamas į originalią oro filtro vietą) tiek sportines oro padavimo sistemas. Pipercross filtrai suteikia iki 30 proc. daugiau oro srauto tuo pačių nepadidindamas įsiurbiamo oro garso. Šiems oro filtro elementams suteikiama „Lifetime“ garantija.

Plati universalių oro filtrų gama, patenkins kiekvieno poreikius. Pipercross siūlo filtrus tiek karburatoriniams tiek varikliams su įpurškimo sistemomis. Pipercross universalūs filtrai pasižymi ne tik puikia filtravimo kokybe, nesumažinant oro srauto, geru purvo sulaikymu, yra lengvi. Taip pat padidina variklio galią ir sūkimo momentą.
Esminiai argumentai, kodėl reikia rinktis šio gamintojo oro filtrus:

Daugiau galios;
Variklio apsauga;
Filtras visam gyvenimui;
Lengvai plaunamas ir pakartotinai naudojamas;
Labai platus pritaikymas;

Pagerintų charakterisitikų oro filtrai taip pat yra išandyti su nepriklausomais geriausiais galios stendais. Paneliniai oro filtrai – tai daugkartinio naudojimo filtrai, juos galima savarankiškai valyti ir prižiūrėti naudojant specialią alyvą.

Filtrai gaminami iš daug kartų vakuume supresuotos poliuretaninės kempinės, kurios savybės suteikia galimybę sulaikyti daugiau oro teršalų filtruojančios medžiagos viduje. Anglų gamintojas įrodė, kad jo produktuose naudojama kempinė leidžia tris kartus ilgiau naudoti produktą, palyginti su popieriumi arba medvilne. Taip pat svarbus kempinės naudojimo privalumas yra nuolatinio pro filtrą pratekančio oro srauto užtikrinimas.

Kodėl naudoti poroloninį oro filtrą?
Pipercross oro filtrai pastoviai nurungia popierinius ir medvilnės gazo konkurentus tiekiant orą varikliui – net būnant nešvariems! Tai yra dėka daugiasluoksnės konstrukcijos, naudojamos visuose Pipercross pagerintų charakteristikų oro filtruose. Sluoksniai su skirtingo poringumo porolonu veikia kartu sulaikant skirtingo dydžio daleles.

Pipercross filtro užklausa

Translate »